Diagnozowanie ze zmarszczek

- autor: Indygo

Wszyscy oczywiście wiemy, że zmarszczki powstają ze starości. Mimo to, piękne kobiety dają się omamiać żnym reklamom firm zapewniających o skutecznych, przez nie tyko produkowanych specyfikach usuwających zmarszczki. Tego typu bajeczki są znane już od tysiącleci, ale kobiety w dalszym ciągu dają się na nie nabrać.

Być może zastanowisz się jednak, dlaczego u jednych ludzi te zmarszczki pojawiają się wcześniej, a u innych później. Czy to ma oznaczać, że jedni ludzie starzeją się szybciej, a drudzy wolniej?

Tym TROPEM poszli prawdopodobnie chińscy lekarze już kilka tysięcy lat temu. Czy nie zastanawia Cię, dlaczego nie wpadli na to (ten TROP) nasi naukowcy? Zapominając o naszych asach (nie mylić z Asem w kartach), możemy przejść do opisu tych czynników, które przyczyniają się do powstawania konkretnych zmarszczek.

Poziome zmarszczki na czole są wynikiem zmian degeneracyjnych w jelitach (jelicie grubym-okrężnicy) i systemie trawiennym, sugerujące upośledzone trawienie i przyswajanie.

• Dwie pionowe zmarszczki na czole wychodzące z zakończenia nosa do góry oznaczają zmiany degeneracyjne w wątrobie.

• Skośne zmarszczki biorące początek u nasady nosa i kierujące się w kierunku kącików ust są wiązane ze zmianami degeneracyjnymi trzustki i szybkim jedzeniem.

• Zmarszczki wychodzące z zewnętrznych kącików oczu są wiązane ze zbyt dużą konsumpcją mięsa i/lub soli.

• Pionowe zmarszczki na górnej wardze są utożsamiane z przewlekłą obecnością pasożytów w organizmie (najczęściej występująw podeszłym wieku).

• Do tego dochodzą worki, podkówki i inne zmiany pod oczami, świadczące o zmianach chorobowych i/lub degeneracyjnych w nerkach, oraz zakwaszeniu organizmu.

Powstawanie zmarszczek jest procesem długotrwałym i brak w/w znaków nie może świadczyć o braku aktualnie toczących się procesów chorobowych i/lub degeneracyjnych.

Ja w to z konieczności uwierzyłem, a TY masz wybór, którego ja już nie mam, bo sprawdziłem, na dokładkę niestety na sobie.

ZAPAMIĘTAJ. Najpierw zaczynają się zmiany chorobowe w jelicie, wątrobie lub trzustce, a potem tworzą się zmarszczki. Z wiekiem te organy coraz bardziej się degenerują i gorzej pracują, a to odbija się na zmarszczkach, które się pogłębiają, i cerze, która staje się ziemista i sucha.

Zmarszczki pojawiają się już u nastolatków i jeżeli masz dziecko to twoim świętym obowiązkiem jest dopilnować zdiagnozowania oraz leczenia. W przeciwnym razie twoja córka urodzi niedorobionego dzieciaka i wtedy dopiero zaczną się PROBLEMY.

Fragment książki Sławomira Nowakowskiego ‘Zdrowie i Uroda’

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: