Lekarstwo na raka zostało wynalezione dawno temu

- autor: astromaria

3 Komentarze to “Lekarstwo na raka zostało wynalezione dawno temu”

  1. ,Pamiętaj że jeśli na coś chorujesz to musisz zdobyć ogrom wiedzy z dziedziny swojej choroby. Nie możesz stosować takich terapii na „hurra„, na szybko, bo przeczytałeś jakiś artykuł w internecie.

  2. Mam potrzebną wiedzę na ten temat tylko że trzeba umieć słuchać a nie się wymądrzać bo wtedy trzeba będzie umrzeć w cierpieniu własnego ego więzieniu.

  3. Każdy z nas powinien się przygotować do konfrontacji z nowotworem na długo przed tym, zanim zachoruje (a jeśli nie zachoruje, to przynajmniej będzie mógł służyć radą tym, którzy wiedzy nie posiadają). Najważniejsza jest osobista odpowiedzialność za własne zdrowie. Absolutnie nie wolno wierzyć żadnym autorytetom ani bezmyślnie robić tego, co one zalecają, bo dziś liczy się jedynie pieniądz, a nie zdrowie ludzkie. Nie mamy służby zdrowia, lecz służbę chorób. Na zdrowiu się nie zarabia, a na chorobach robi się najlepsze interesy.

    Dziś wszystko jest niezgodne z naturą i postawione na głowie. Rodzimy się w szpitalu, gdzie stykamy się z obcą florą bakteryjną, a nie z domową, co gorsze, coraz więcej dzieci rodzi się przez cesarkę (bo na tym szpital zarabia więcej), a to powoduje kolejne zamieszanie w mikrobiomie. To sprawia, że nasz system immunologiczny jest zdezorientowany i nie działa tak, jak powinien. Dzieci raczej nie karmi się dziś piersią, a antybiotyki są łykane jak cukierki, co stanowi kolejny problem dla układu odpornościowego. Wszystko wokół jest skażone chemią: woda, powietrze, nasze mieszkania i żywność. Do tego nieustający stres spowodowany przez pośpiech, pracę i (nierzadko) trudne relacje rodzinne. Jakby tego było mało nie informuje się ludzi, co powinni jeść, żeby zachować zdrowie. Zamiast tego lansuje się szkodliwe mody żywieniowe i diety i podpiera się to rzekomą wiedzą naukową (a tak naprawdę stoją za tym interesy przemysłu spożywczego, głównie mięsnego i mleczarskiego). To wszystko (i nie tylko to) sprawia, że nowotwory stały się dziś prawdziwą plagą. Każdy z nas powinien wiedzieć, co robić, żeby zapobiegać zachorowaniu i jak sobie poradzić, jesli do niego dojdzie. Zdrowie jest zbyt cenne, żeby oddawać je w ręce ludzi, dla których jest ono tylko źródłem zarobku. Raka można sie pozbyć bardzo szybko i łatwo, ale pod jednym warunkiem: że się nie damy nabrać na chemioterapię i naświetlania. Jednak to „łatwo” wymaga sporej wiedzy i odwagi. Nieprzemyślane działanie może przynieść więcej złego niż dobrego. Dlatego dokształcajmy się i bądźmy czujni!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: