Przeczytaj, zanim napiszesz komentarz

Jeśli Twój komentarz się nie ukazał nie wysyłaj go po raz kolejny tylko cierpliwie poczekaj!!!

Może być kilka (niezależnych ode mnie) powodów tego stanu rzeczy:

 • Jeśli to Twój pierwszy komentarz w blogu, zobaczysz komunikat, że Twój komentarz czeka na moderację. Musisz więc CIERPLIWIE zaczekać aż go przeczytam i zaakceptuję (lub nie zaakceptuję, jeśli mi się nie spodoba);
 • Jeśli to Twój kolejny komentarz w blogu to powinien on ukazać się automatycznie, ale czasem automat wysyła go do moderacji lub spamu. To nie szykany z mojej strony, lecz złośliwość rzeczy martwych;
 • Jeśli Twój komentarz znikł bez śladu i bez informacji o moderacji, to znaczy, że… uuups! wpadł do spamu. Stało się to niekoniecznie z powodu moich szykan, lecz być może za sprawą jakiegoś złośliwego chochlika wordpressowego. Zaczekaj więc cierpliwie aż zajrzę do spamu i powyciągam stamtąd perły Waszych myśli.
 • Jeśli jesteś na mojej czarnej liście trolli, to święty Boże nie pomoże, spam jest Twoim przeznaczeniem, jakże mi przykro…

Nie siedzę przez całą dobę przy komputerze, więc na zatwierdzenie komentarza, który czeka na moderację lub wpadł do spamu  trzeba czasem trochę poczekać!

——————

Do medycznej hasbary i tzw. „racjonalistów”: w tym blogu piszemy o tym, jak skutecznie i w pełni bezpiecznie przywracać zdrowie bez pigułek i skalpela. Alopatycznej hasbarze bardzo ta wiedza przeszkadza, bo leków ziołowych, witamin ani diet nie da się opatentować, a więc nie da się z nich czerpać zysków. Z tego powodu medycyna naturalna jest szykanowana i zwalczana, a nawet podejmowane są próby jej zdelegalizowania. My się na to nie zgadzamy i będziemy konsekwentnie ujawniać prawdę i demaskować alopatyczne oszustwa.

Wiemy z doświadczenia, że każdy, kto ośmiela się ujawniać prawdę na temat medycznej mafii jest bezwzględnie atakowany przez jej agentów i dyskredytowany.

Znając metody działania tej mafii oświadczamy, że nie mamy OBOWIĄZKU dyskutować z każdym, kto rzuci nam rękawicę!!!

Nie pozwolimy, żeby fanatycy światopoglądowi i płatni agenci lobby farmaceutycznego okradali nas z czasu i energii wciągając w jałowe dyskusje typu „strzyżono-golono”.

Z kłamstwami nie polemizujemy, kłamstwa z całą bezwzględnością wywalamy do spamu.

———————————–

UWAGA!

Wszystkie komentarze, których autorzy piszą, że homeopatia jest oszustwem, że jest nieskuteczna, że wszędzie poza Polską jest nielegalna, że nauka nie potwierdza pamięci wody, a szczególnie te, których autorzy powołują się na autorytet nie posiadającego żadnego naukowego wykształcenia artysty cyrkowego i estradowego hipnotyzera Jamesa Randi JAKO NIENAUKOWE PODŁE KŁAMSTWO LĄDUJĄ W SPAMIE!!!

Tylko kompletny nieuk może lansować trującą, okaleczającą i zabijającą naiwnych pacjentów medycynę alopatyczną, co łatwo sprawdzić szukając obiektywnej wiedzy. W necie jest mnóstwo relacji ludzi, którym lekarze dawali 3 miesiące, a nawet tylko 2 tygodnie życia, ale dzięki zmianie diety i pomocy homeopatów wrócili do pełnego zdrowia i żyją ponad 5 lat. Okaleczone przez szczepionki zawierające rtęć, żywe wirusy odzwierzęce i obce białka, a nawet DNA dzieci dochodzą do zdrowia właśnie dzięki homeopatii. Mój syn dwa razy został uratowany przed okaleczeniem przez medycynę alopatyczną dzięki homeopatii, co opisałam tutaj i tutaj.

Oszustwa Randiego demaskowałam w wielu notkach, ale szczególnie gorąco polecam tekst Dawkins i Randi.

3 Komentarze to “Przeczytaj, zanim napiszesz komentarz”

 1. Ta strona od dzisiaj jest na mojej zakładce . Niesamowicie ciekawa strona. Od zawsze coś mi nie grało w tym wszystkim. Fakt , nie interesowałam się aż tak bardzo koncernami farmaceutycznymi czy lekarzami , gdyż nie korzystam z ich”usług”. Chyba od dwudziestu lat. Wcześniej jednak mój zdrowy rozsądek zawsze sygnalizował mi zagrożenie od strony lekarzy, dlatego też w wielu wypadkach wychodziłam zdrowo z każdej wizyty lekarskiej. Wysłuchałam , nawet wzięłam przepisane leki ale…….. zdrowia szukałam w naturze, która mnie nigdy nie zawiodła. Co jest smutne, gdy mówiłam o naturalnym leczeniu przeważnie zostawałam wyśmiana . Moja siostra powtarza mi ,że nauka jest faktem i skoro mamy szanse , czyli możliwość brania leków(„pakietów chemicznych”- tak nazywam lekarstwa) to zrozumiałe jest ,że to nam nie szkodzi. Nic bardziej głupiego ale moja siostra mnie ma za taką właśnie . Że ryzykuję swoim zdrowiem nie wierząc lekarzom. No ale to tak na marginesie, bo chyba na ten moment to jest jedyna osoba , która tak myśli, a smutne , bo to jednak siostra. W swoim gronie mam wiele wspaniałych ludzi, którzy dzielą moją pasję . Cieszy mnie to ,że coraz więcej ludzi zaczyna myśleć świadomie. Dziękuję Wam za wspaniałą stronę .

 2. Witam pięknie…
  i serdecznie pozdrawiam, życząc w Nowym Roku AD 2017 wszelkiej pomyślności na wszystkich poziomach egzystencji dłużej niż 121 lat..
  *Artykuły, które przeczytałem są moim zdaniem komplementarne, syntetycznie ujmują zagadnienia asymetrii zdrowia / tzw. balansu dynamicznego…/ a nadto są bardzo inspirujące w szerokim aspekcie tematycznego oglądu…
  *Pasjonuje mnie bio medycyna w aspekcie bioenergetycznym, w rozpoznaniu problemu bio zdrowia, dlatego zająłem się / fenomenem…/ holistycznym, senergistycznym – Polskim bio suplementem Dino 96… / zawiera m innymi18 L aminokwasów, bio matrycę metabolizmu wszystkich istot żywych…/
  * Nurtuje mnie od dłuższego czasu wyzwanie dt. wybudzenia / ludzi / ze stanu śpiączki … Pytałem wielu lekarzy jakie są tego stanu przyczyny na poziomie:
  umysłu, ducha, ciała, matrycy energetycznej, emocji, stresu…, lecz niestety
  żaden ” lekarz analizy ” / medycyny cząstkowej…/ nie podjął ten temat…
  Będę wdzięczny za udzielenie mi informacji w tym zakresie – wielkie dzięki…
  Z podziękowaniem i uszanowaniem – Kazik Sobkowicz i BF DINO 96

 3. Bardzo dziękuję za życzenia i również życzę pomyślności w Nowym Roku. To oczywiście „spam”, ale przepuszczam. Poczytam w wolnej chwili o tym suplemencie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: