Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej

- autor: astromaria

Cudze chwalicie, swojego nie znacie!

Wszyscy zachwycają się terapią dr Maxa Gersona i pytają, gdzie znajduje się najbliższy ośrodek leczący tą metodą. Nie potrzeba szukać w dalekim świecie, ponieważ mamy w Polsce wybitną specjalistkę, która opracowała podobną metodę, czyli leczenie postem i głodówką. Ludzie w Polsce masowo zdrowieją pozbywając się nadwagi, cukrzycy, miażdżycy, a nawet raka. Nie bójmy się głodówek, one działają leczniczo! Dawniej ludzie co najmniej raz w roku pościli z przyczyn religijnych. To nie przypadek, że wielki post trwał 6 tygodni. Dr Dąbrowska odkryła, że dokładnie tyle czasu potrzeba, żeby pozbyć się nawet najcięższych chorób, jedząc wyłącznie surowe i lekko obgotowane na parze warzywa bez tłuszczu. Naszą cywilizację zabija przejedzenie. Jedząc dużo i tłusto umieramy z głodu, ponieważ przeładowany białkiem, białą mąką i cukrem organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować ani przyswajać niezbędnych witamin i składników pokarmowych.

Tzw. choroby cywilizacyjne to choroby spowodowane nadmiarem białka i zatruciem organizmu niewłaściwym odżywianiem. Zmieniając dietę można się ich pozbyć szybko i skutecznie!

Zamiast umierać w męczarniach z powodu cukrzycy, miażdżycy i raka przemęcz się przez pierwszych kilka dni postu, kiedy to pojawiają się przykre objawy oczyszczania organizmu, takie jak ból głowy, biegunka, a nawet zaostrzenie choroby. Po kilku dniach głód, ból głowy i niepokojące dolegliwości znikną, a pojawi się znakomite samopoczucie.

O swojej diecie opowiada dr Ewa Dąbrowska:

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: