Potrzebujemy więcej dwutlenku węgla

- autor: astromaria
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to oczywiście chodzi o… PIENIĄDZE!

Rządzący światem „oświeceni” nie zaprzestają kampanii kłamstw o ocieplaniu się klimatu i agitacji za ograniczeniem emisji dwutlenku węgla do 0%, czas więc przypomnieć kilka faktów naukowych i obalić korporacyjną nie-ukę, którą wciąż karmią nas media. Niezależne media, zatrudniające dociekliwych dziennikarzy, nieustraszenie tropiących prawdę, już dawno przeszły do historii. W dobie obowiązkowej politycznej poprawności dziennikarzom nałożono kneble, a naruszenie zasad ustalonych przez wielkie korporacje kończy się wyrzuceniem z pracy, skierowaniem do stalinowskiej psychuszki, a nawet śmiercią.

W tym rozdziale historii świata, nie istnieje coś takiego jak niezależna amerykańska prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie ośmieli się szczerze wygłosić swojej własnej opinii – nawet jeśli ktoś z was spróbuje to zrobić, może być z góry pewnym, że jego tekst nie ukaże się w druku. Płacą mi za powstrzymywanie się od wyrażania moich poglądów na łamach gazety, w której pracuję. Wam płacą mniej więcej tyle samo za robienie mniej więcej tego samego – jeśli ktoś z was okaże się na tyle naiwny, by napisać o tym, co myśli, będzie sobie musiał poszukać innej pracy. Gdybym ja pozwolił sobie na taką szczerość, straciłbym zajęcie przed upływem dwudziestu czterech godzin od publikacji. W interesie dziennikarza leży niszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżanie, pełzanie u stóp Mammona i sprzedawanie własnego kraju i własnego narodu za kromkę chleba. Wy to wiecie i ja to wiem. Cóż to za szaleństwo – wznosić toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami, wasalami bogaczy zza kulis. Jesteśmy marionetkami: oni pociągają za sznurki, my tańczymy. Nasze talenty, nasze predyspozycje i nasze życia należą do innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami. [John Swinton, były szef Personalny New York Times, ok. 1880 r.]

„Konsensus naukowy” w sprawie ocieplania się klimatu to argument siły, a nie siła argumentu! „Jedzcie g…., miliony much nie mogą się mylić!” Miliony naukowców walczą dziś o granty na badania naukowe, a kto płaci ten wymaga. Płacą korporacje, więc wyniki badań nie mogą szkodzić ich interesom, a nawet przeciwnie, muszą je wspierać i zwielokrotniać zyski. Z tego powodu powtarzane jak najświętsza mantra hasło „najnowsze badania naukowe udowodniły…” powinno być ostrzeżeniem dla poszukiwacza prawdy – najnowsze badania, to jak oceniają niezależni badacze, prawie w 85% pseudonaukowe śmieci! Aby dostać grant należy napisać, że będzie się badało wpływ ocieplania się klimatu na dziedzinę, którą chce się zbadać, np. na skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek i wykazać, że taki wpływ rzeczywiście zachodzi. A że to czysty absurd i pseudonauka? Nieważne, liczy się kasa i oczywiście kariera, bo taki sukces nie-ukowy otwiera wiele drzwi do dobrych stanowisk w korporacjach.

Wszystko to są wiadomości sprzed lat, ale ponieważ w blogu nie było zbyt wiele informacji na ten temat, warto je sobie przypomnieć. Szczególnie polecam film „The Great Global Warming Swindle – Wielkie oszustwo cieplarniane”, w którym naukowcy klimatolodzy demaskują cały ten bezczelny spisek. Film ma już trochę lat, ale nie stracił nic na aktualności.

Ocieplenie klimatu jest dobre. Zwiększa plony i karmi oceany

The Great Global Warming Swindle – Wielkie oszustwo cieplarniane – Lektor PL

Globalny szwindel globalnego ocieplenia. Wykład Lorda Christophera Moncktona. 1#6

Klub Rzymski już w latach 90 opracował całą politykę CO2 o której napisał m.in. w ten sposób: „W poszukiwaniu wspólnego wroga, przeciwko któremu możemy się zjednoczyć, wpadliśmy na pomysł taki, iż zanieczyszczenie, groźba globalnego ocieplenia, brak wody, głód itp., spełnią nasze oczekiwania. Wzajemne oddziaływanie tych zjawisk jako całość oraz poszczególne ich elementy stanowią zagrożenie, z którym muszą się skonfrontować wszyscy na całym świecie. […] [z kanału PrisonPlanet na YT]

Patrick Moore obala mit globalnego ocieplenia i CO2

Co2 a długowieczność, dr Jan Pokrywka

Globalne ocieplenie, globalna ściema? – HORYZONT ZDARZEŃ #35

 

4 Komentarze to “Potrzebujemy więcej dwutlenku węgla”

  1. Czytaj też artykuły demaskujące wpływ CO2 na globalne ocieplenie w „Kurierze WNET”, kolejne numery od stycznia 2019

  2. Znalazłam ten: https://wnet.fm/kurier/uniewinnic-dwutlenek-wegla-o-co2-powinno-sie-mowic-tylko-jako-o-swiadku-w-sprawie-a-nie-jako-o-podejrzanym/ wygląda ciekawie, czy jest ich więcej? Pytam, żeby nie tracić czasu na szukanie czegoś, czego nie ma.

  3. Tak. Od początku roku już kilkanaście artykułów , tyle, że w wersji dostępnej w sieci dostępnych jest tylko kilka skrótów. Ciąg dalszy (prawie drugie tyle) w trakcie opracowania.

  4. W wyszukiwarce wrzucić samo nazwisko autorów (bez imion) i nazwę czasopisma. Nie wiem, czy wykupienie subskrypcji on-line daje wgląd we wszystkie archiwalne artykuły. Były (i są) publikowane tylko w 2019 roku. Swoją drogą, bez zapoznania się z niektórymi wcześniejszymi artykułami, następne mogą wydać się abstrakcją. tel. 511644444

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: